Читај ми!

Реновирана фискултурна сала у крагујевачкој основној школи

Град Крагујевац уложио је око 13 милиона динара у реконструкцију фискултурне сале у Основној школи "Мирко Јовановић". Радови на реконструкцији трајали су три и по месеца.

На сали је промењен кров који је прокишњавао, замењени под и комлетна столарија, уведено грејање.

Око 1.400 ученика, годинама није користилио фискултурну салу, а настава физичког одржавана је у  холу школе.

Према речима надлежних из градске управе, школа "Мирко Јовановић", иначе најбројнија у Шумадији, прва је у низу школа које су у плану за реконструкцију у овој години.

rts.kragujevac@rts.rs
+381 34 335 542

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 25. фебруар 2026.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом