Читај ми!

Поново ради апарат за зрачну терапију

Апарат за зрачну терапију који није радио због влаге у просторији у којој је смештен од јутрос ради, потврдио је РТС-у директор нишког Клиничког центра др Зоран Радовановић. Апарат није радио због тога што су после обилних киша били потопљени каблови.

Други апарат је у квару већ два месеца, због тендерске процедуре, саопштено је прошле недеље из Клиничког центра после критика министра здравља Златибора Лончара на рад управе нишког Клиничког центра.

Како је ТВ центру РТС-а у Нишу потврдио директор те здравствене установе екипа из Београда, која по налогу министра здравља треба да утврди квар данас је стигла у Ниш.

rts.nis@rts.rs
+381 18 236 588

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 14. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом