уторак, 17.09.2013, 13:55 -> 15:47
Деца глумци
У Нишу су у току завршне пробе за представу "Милански Едикт" која ће крајем месеца бити премијерно одиграна у Народном позоришту. Реч је о аматерској представи у којој глуме деца.
Двадесетак малишана узраста од шест до 18 година, скоро целог лета припрема представу "Милански Едикт". Пробају скоро свакодневно на сцени Народног позоришта у Нишу.
У комаду се говори о Константиновом животу од дечачких до ратничких дана. Малишанима у припреми ове представе помажу професионални глумци Нишког народног позоришта.
Средства за овај комад обезебеђена су преко конкурса који је организовала Канцеларија за обележавање Миланског Едиката.
Премијера овог комада биће одржана 29. септембра у Народном позоришту у Нишу.
rts.nis@rts.rs
+381 18 236 588
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар