Ухапшен Србин у Хрватској, возио са 2,48 промила алкохола

У Хрватској је ухапшен држављанин Србије (49) због вожње под дејством алкохола, а како је саопштила полиција Нове Градишке, њему је у крви измерено 2,48 промила алкохола.

Како се наводи, возач је заустављен у понедељак око 20.30 на ауто-путу А3 на путу Брегана–Липовац, док је возио у супротном смеру, преноси Хина.

Одмах је пребачен у станицу полиције где је задржан до отрежњења, након чега ће бити приведен прекршајном суду у Новој Градишки.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом