Трговац са Космета ухапшен у Тирани, одузето више од 500 килограма меса

Једна фабрика месних прерађевина у Тирани је затворена, 528 килограма месних производа произведених у нехигијенским условима је одузето, а трговац с Косова ухапшен, пренео је албански портал "АБЦ њуз".

Ухапшен је Арсин Цудрина (55), због сумње да је својим возилом трговао са локалним трговцима у Шенгђину.

Том приликом је, према полицијским информацијама, одузето 528 килограма месних производа за које је утврђено да је произведено у нехигијенским условима и да је опасно по здравље потрошача.

Месо је коришћено за производњу брзе хране, која је продавана без фискалних рачуна.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом