недеља, 31.07.2016, 17:42 -> 18:00
Извор: Танјуг
Бијељина, стршљенови напали учеснике регате
Десетине учесника Савске регате повређено је када их је напао рој стршљенова приликом приласка Остојићеву, где су правили паузу, сазнаје портал Инфо Бијељина.
Опасни инсекти вероватно су били у стаблу у чијој близини су наишли учесници регате, па је бука, претпоставља се, узнемирила стршљенове и они су почели да нападају.
Ова драма одиграла се око 14 часова, а репортер портала Инфо Бијељина јавио је да су екипе Службе хитне помоћи бијељинског Дома здравља повређенима одмах указали медицинску помоћ.
"Неколико људи је било доста критично, али су сви, колико ја знам, добро након указане прве помоћи. Немам информација да је ико животно угрожен", рекао је директор бијељинске болнице Синиша Максимовић.
Један мушкарац је пребачен на ургентни центар болнице у Бијељини.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар