Читај ми!

Отворен прелаз Реске–Хоргош, дојава о бомби била лажна

Како јавља репортер РТС-а са лица места, око 21 час поново је отворен прелаз Реске–Хоргош, пошто је мађарска полиција утврдила да је дојава о бомби била лажна. Саобраћај нормализован у оба смера.

Гранични прелаз Реске–Хоргош је од 19 часова био затворен са мађарске стране, због дојаве о постављеној бомби на граници.

Мађарска полиција, међутим, након два и по сата претраге није пронашла бомбу.

Према сазнањима дописника РТС-а, један мушкарац је назвао граничну службу телефоном око 18.30 и саопштио да ће бомба на прелазу Реске ускоро експлодирати.

Мађарска полиција је након затварања прелаза Реске обавестила српске колеге, па је саобраћај био преусмерен на друге прелазе.

Прелази са Мађарском – Келебија и Бачки Брег радили су нормално све време.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом