Читај ми!

Пуцњава у скопској болници, рањен лекар, нападачи ухапшени

Три особе ухапшене су недалеко од скопског клиничког центра пошто су у понедељак ујутро, из још нерасветљених разлога, почели да пуцају по болници и том приликом тешко ранили једног лекара.

Ј. И. (30), А. Н. (36) и И. Н. (34) из Скопља ухапшени су у Клиничком центру непосредно након што је један од тројице осумњичених испалио више метака на доктора који је рањен у ногу, као и на медицинску сестру која је била у близини, али која није погођена.

Још увек није сасвим јасно због чега су тројица мушкараца пуцали по клиничком центру, али скопски медији пишу, позивајући се на незваничне изворе, да су се разбеснели пошто је једном од њих мајка умрла у болници.

У тренутку инцидента на одељењу се налазило тридесетак пацијената и лекара.

Део медицинског особља Клиничког центра одржао је данас протест тражећи већу безбедност за људе који раде у кругу Клинике "Мајка Тереза".
 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом