Читај ми!

Мађарска поставља ограду и на граници са Словенијом

Почело постављање ограде од бодљикаве жице и на граници Мађарске са Словенијом.

Полиција и војници постављају жицу на граничном прелазу Торнисентимиклош-Пинце, на раскрници магистралног пута М70 и словеначког ауто-пута А5, као и на граничном прелазу који је био изграђен на старом путу, неколико стотина метара даље од ауто-пута, пренос Танјуг.

Постављена је покретна челична капија, а војници граде три паралелне ограде од бодљикаве жице преко зелених подручја, јавља агенција МТИ.

Саобраћај није прекинут ни на једној страни границе.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом