Читај ми!

Авион МУП-а ЦГ упао у Скадарско језеро

Противпожарни авион МУП-а Црне Горе док се пунио водом преврнуо се и упао у Скадарско језеро.

Начелник Дирекције за оперативне послове Радомир Шћепановић рекао је за портал РТЦГ да је противпожарни авион МУП-а пао у Скадарско језеро око 11 сати.

Пилот се налази у Ургентном центру, али није повређен, рекао је Шћепановић.

Истакао је да је противпожарни авион имао несрећу у фази слетања на језеро.  

"Авион је требало да учествује у гашењу пожара, па је на језеро био упућен како би резервоар напунио водом", објаснио је Шћепановић.

Тачан узрок несреће и ниво оштећења авиона биће утврђени у даљем поступку који ће спровести надлежне институције, саопштено је из МУП-а.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом