Читај ми!

БиХ, потрага за крадљивцима аутомобила

У великој полицијској акцији под називом "Голф", која је почела у делу БиХ, претреса се на десетине локација у потрази за лицима која су извршила кривична дела организовани криминала, тешка крађа и фалсификовање јавних исправа.

Како незванично сазнаје Дневни аваз, у питању је откривање извршилаца крађе путничких возила, преноси Танјуг.

Претреси се од шест сати обављају на 35 локација на подручју Тузланског и Зеничко-добојског кантона, као и на подручју Зворника и Високог.

Акција се обавља по наредби кантоналних судова Тузла и и Зеница, а више информација очекује се током дана.

У њој, осим припадника МУП-а Тузланског и Зеничко- добојског кантона, учествују и припадници Центра јавне безбедности Бијељина.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом