недеља, 22.06.2014, 12:26 -> 16:34
Заплењена тона хероина код Атине
У складишту у близини Атине откривена је готово тона хероина а ухапшено је 14 особа. Ово је друга велика заплена дроге у последњих недељу дана, саопштила је грчка лучка полиција.
Према првим информацијама 986,6 килограма хероина је допремњено танкером у Грчку. Дрога је пронађена у складишту у поморском месту Коропи на око 40 километара од Атине, преноси Танјуг.
Већина ухапшених су чланови посаде танкера, десеторица су странци, а ухапшен је и директор грчке компаније која је власник брода, као и других троје умешаних у аферу, преноси АФП.
Дрога је била у танкеру "Нурл" у власништву грчке поморске компаније који је пловио под заставом афричке државе Того, а који су лучке власти такође заплениле.
Пре недељу дана више од тоне хероина откривено је у другом складишту у Атини и 11 особа је ухапшено укључујући и бродовласника.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар