Читај ми!

Дилера чувало 150 паса и два вука

У БиХ нађен мртав дилер дроге, али и засади марихуане које је чувало 150 паса и два вука.

Локална полиција из Приједора, у северној Босни, пронашла је мртвог нарко-дилера Радована Грбића, а на имању је затекла 150 паса и два вука који су чували нарко-дилера и његове засаде марихуане, пише Фонет.

Грбић је пронађен мртав испред породичне куће у месту Расавци и тај случај полиција третира као убиство.

Заједно с братом Зораном, убијени Радован Грбић има подужи полицијски досије, а за њим је полиција трагала не само због трговине дрогом него и због разбојништва и убиства, преносе медији у БиХ.

У фебруару, полиција је код браће Грбић пронашла 23 килограма марихуане, али то је била ситница у поређењу с рацијом спроведеном 2006, када су на њиховом имању пронађени засади конопље који су, да је план успео, требало да им донесу једну тону марихуане.

Та би Грбићима у уличној продаји донело око 500.000 евра.

Полиција је на засаде конопље наишла случајно, трагајући за Радованом по потерници због других кривични дела.

Није их изненадио "богати плен" већ "систем обезбеђења".

Полиција је на имању Грбића, у одвојеним кавезима, затекла 150 паса чувара и два вука.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом