понедељак, 02.07.2012, 17:37 -> 18:26
Заплењено 4,2 тоне хашиша
Цариници у Бугарској запленили су 4,2 тоне хашиша на бугарско-румунској граници код Дунава. Три мушкарца ухапшена.
Бугарски цариници запленили су 4,2 тоне хашиша (смоле канабиса) на бугарско-румунској граници код Дунава, који је требало да буде пребачен до Белгије, саопштиле су власти у Софији.
У саопштењу бугарске царине додаје се да су приликом заплене дроге, ухапшена три мушкарца, а да је дрога била спакована у 132 пакета и скривена у камиону који је путовао за северозападну Белгију.
То је највећа заплена хашиша у Бугарској у последњих петнаест година.
Бугарска је једна од главних раскрсница на балканском путу хероина, али цариници врло ретко пресретну кријумчарење канабиса, преноси Франс Прес.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар