петак, 23.03.2012, 18:26 -> 19:29
Лажни пасоши српским криминалцима
Приведено десетак особа из полицијских и дипломатско-конзуларних кругова Хрватске због сумње да су издавали лажне пасоше српским и црногорским криминалцима. Цена докумената кретала се од 10.000 до 50.000 евра.
Хрватска полиција привела је десетак особа из полицијских и дипломатско-конзуларних кругова због сумње да су умешани у издавање лажних пасоша припадницима српског и црногорског криминалног подземља, јављају хрватски медији.
Како преноси "Вечерњи лист", они се налазе на испитивању у Канцеларији за сузбијање корупције и организованог криминала у Загребу.
Према незваничним информацијама, сумња се да су у последњих неколико година издали пасоше за стотину особа повезаних са криминалним подземљем суседних земаља.
Према неким информацијама, како преносе медији, цена докумената кретала се од 10.000 до 50.000 евра.
Загребачки лист преноси да су организатори криминалне групе држављани Србије и Црне Горе.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар