четвртак, 03.11.2011, 17:29 -> 18:26
Сарадња са Азербејџаном
Председник Србије Борис Тадић и министар економског развоја Азербејџана Шахин Мустафајев разговарали о билатералним односима и унапређењу економске сарадње две земље. Јеремић и Мустафајев отворили седницу Међувладине комисије.
Председник Србије Борис Тадић и министар економског развоја Азербејџана Шахин Мустафајев разговарали су у Београду о билатералним односима и унапређењу економске сарадње две земље, саопштено је из Прес службе председника Србије.
Министар спољних послова Србије Вук Јеремић и министар економског развоја Азербејџана Шахин Мустафајев отворили су у Београду седницу Међувладине комисије за трговинско-економску сарадњу две земље.
Како је саопштено из Министарства спољних послова Србије, током састанка је потврђено да се односи две земље одвијају на стабилним и дугорочним основама и заснивају на поштовању принципа међусобног разумевања, територијалног суверенитета и интегритета.
Јеремић и Мустафајев су констатовали да ће рад овог тела помоћи у подизању квалитета и свеукупне сарадње Србије и Азербејџана.
Министри Јеремић и Мустафајев сутра ће потписати Протокол са седнице Међувладине комисије и отворити Бизнис форум Азербејџан-Србија, на којем ће учествовати око 200 предузећа из Србије, Азербејжана, Црне Горе и Босне и Херцеговине.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар