понедељак, 22.06.2020, 22:53 -> 00:26
Извор: Танјуг
Стано: Нема потврде да ће бити састанка 25. јуна у Бриселу
Портпарол Европске уније Петер Стано изјавио је да нема потврде да ће се делегације Београда и Приштине састати у Бриселу 25. јуна.
"Не могу да потврдим да би се такав састанак могао одржати тог датума", рекао је Стано за приштинску Газету експрес.
Раније данас је из кабинета премијера привремених приштинских институција Авдулаха Хотија саопштено да ће се дијалог Београда и Приштине под окриљем Европске уније наставити у четвртак 25. јуна у Бриселу.
Како је пренело Косовоонлајн, из Хотијевог кабинета је саопштено и да ће он представљати Приштину на састанку у Бриселу.
И Радио слободна Европа је претходно објавио, позивајући се на незваничне изворе, да ће у Бриселу у четвртак бити одржан састанак представника Београда и Приштине.
Коментари