петак, 23.11.2018, 10:31 -> 10:37
Извор: РТС
Јевтић позива на мир и суздржаност
Потпредседник Српске листе Далибор Јевтић позива на мир и суздржаност. Циљ Срба, истиче, није сукоб, већ успостављање стабилне ситуације.
Далибор Јевтић је рекао да треба да се пронађу налогодавци и убице Оливера Ивановића, али да је "интересантан тренутак" у којем су јединице РОСУ извеле акцију.
"Дошли смо у ситуацију да се спроводи нешто што може значити стављање српског нарпда у незгодан положај", рекао је Јевтић и подсетио да су таксе повећане на чак 100 одсто, због чега су најављени мирни протести Срба.
Јевтић позива на мир и суздржаност. Указује да циљ Срба није сукоб, као и да ће деловање Срба бити усмерено ка успостављању мирне и стабилне ситуације.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 7
Пошаљи коментар