среда, 05.04.2017, 21:51 -> 22:07
Извор: Танјуг
"Проширење на Балкан – прави одговор ЕУ на Брегзит"
Европски посланик Франц Богович сматра да је после покретања Брегзита време да Европска унија размисли о својој будућности и интензивира проширење на Западни Балкан.
"Можда је прави одговор на Брегзит интензивирање разговора о проширењу ЕУ на Западни Балкан", рекао је Богович у дебати о Брегзиту на пленарној седници Европског парламента.
"Те земље које желе да се придруже ЕУ, желе да живе у миру и слободи", рекао је Богович и истакао велики значај проширења ЕУ на Западни Балкан у будућности, наводи се у саопштењу кабинета Боговича.
Он је рекао да разлаз ЕУ и Велике Британије треба да пружи пристојну коегзистенцију у будућности у интересу грађана.
Такође је додао да још много тога треба урадити да би се побољшало функционисање Европске уније.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар