Орлић: Живковић и Радуловић демонстрирали потпуно безумље

Посланик СНС-а Владимир Орлић критиковао је лидере Нове странке Зорана Живковића и покрета Доста је било Сашу Радуловића због вређања политичких противника, односно због, како је то окарактерисао, "јефтиног популизма" на озбиљним темама.

Орлић је коментаришући конференције за новинаре које су лидери тих странака одржали у парламенту, рекао да су оне "демонстрација потпуног безумља и неуспешна представа из домена јефтиног популизма".

Шеф посланичке групе Доста је било Саша Радуловић рекао је новинарима у Скупштини Србије да је Европском парламенту и Европској комисији послао писмо у коме их упозорава да је на КиМ у случају "Трепче" у току процес негирања неприкосновености својине.

За Орлића је то покушај политичког профитерства, а исказана брига по њему је обмана и претварање.

"То зна свако ко познаје политичке ставове Саше Радуловића", рекао је Орлић новинарима у скупштини.

Коментаришући конференцију Зорана Живковића, који је између осталог рекао да о оружју које је пронађено у Јајинцима у близини породичне куће премијера Александра Вучића није чуо ниједну озбиљну реч и да се не може говорити о покушају атентата, Орлић је рекао да председник Нове странке зна само да обесмисли и увреди политичке противнике.

Како је рекао, Живковић је у покушају да омаловажи сваког са киме се не слаже сада оптужио државне органе да измишљају и да се баве подметањима.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом