среда, 24.02.2016, 10:29 -> 10:57
Извор: Танјуг
Карић: Постоји понуда СНС-а и СПС-а
Унутар Зелених Србије има незадовољства стањем у коалицији са СДС-ом, изјавио је једини посланик те странке Иван Карић, додајући да постоји понуда од СНС-a и СПС-a за заједнички наступ на предстојећим изборима.
Карић је навео да његова странка није донела никакву одлуку о евентуалном напуштању коалиције са СДС-ом, али да постоји одређено незадовољство стањем у тој коалицији.
"Постоји позив партија из власти да разговарамо о заједничком наступу, јер имамо конкретну еколошку политику и решења за еколошке проблеме", рекао је Карић за Танјуг.
Како Карић истиче, његова странка може да разговара са тим партијама ако постоји заинтересованост да се у њихове политике интегрише еколошка политика Зелених Србије.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар