среда, 30.09.2015, 16:32 -> 17:12
Амбасада САД: Кирби није изјавио то што му се приписује
Амбасадор САД Мајкл Кирби није изјавио то што му се приписује, саопштила је Амбасада САД поводом транскрипта разговора чију је аутентичност потврдио лидер ДС-а и председник војвођанске владе Бојан Пајтић.
Бојан Пајтић је потврдио да је аутентичан транскрипт његовог телефонског разговора са Лидијом Удовички, сестром министарке Кори Удовички, који је објављен на сајту Телепромптер и запитао ко га прислушкује, преноси Танјуг.
У транскрипту је наведено и да је Пајтић препричао разговор који је водио са Кирбијем, који га је "обавестио да Вучићев кум и директор 'Електромреже Србије' Никола Петровић за Александра Вучића свакога месеца износи два милиона евра".
Тим поводом, из америчке амбасаде је саопштено да амбасадор Кирби није изјавио то што му се приписује у наведеном разговору.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар