уторак, 17.06.2014, 12:09 -> 12:58
ЛСВ не жели да буде мањински партнер
Лига социјалдемократа Војводине саопштила је да није и неће бити мањински партнер у покрајини.
На седници Главног одбора странке потврђени су принципи за разговоре које ће ЛСВ у наредним данима понудити политичким странкама у Скупштини АП Војводине, наводи се у саопштењу, преноси Танјуг.
"Или ће се са ЛСВ договарати и поштовати договорено, или се на договор са Лигом не може рачунати", наводи се у саопштењу.
Реч је о плановима и циљевима које војвођанска администрација треба да оствари у наредном периоду а који ће, по одлуци Главног одбора ЛСВ, бити и основ приликом разговора о реконструкцији покрајинске владе.
Седница Главног одбора ЛСВ није завршена већ је привремено прекинута до окончања најављених разговора са другим политичким странкама, додаје се у саопштењу.
Тим који ће водити разговоре чине председник ЛСВ Ненад Чанак, заменик председника Бојан Костреш, потпредседник Бранислав Богарошки, председник Политичког савета ЛСВ Душан Јаковљев, портпаролка те странке Мариника Тепић и народна посланица Нада Лазић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар