уторак, 27.08.2013, 16:25 -> 16:45
Делта: Нисмо Вучићу плаћали авионске карте
Протеклих година многи политичари сарађивали су са Мирославом Мишковићем, али Александар Вучић није један од њих, саопштио "Делта холдинг". Демантујемо да смо икада плаћали авионске карте Александру Вучићу, наводи се у саопштењу те компаније.
Компанија "Делта холдинг" демантовала је наводе да су та компанија и њен власник Мирослав Мишковић плаћали авионске карте вицепремијеру Александру Вучићу и његовој породици.
"Протеклих година многи политичари сарађивали су са власником 'Делте' Мирославом Мишковићем, али Александар Вучић није један од њих", саопштили је та компанија.
Из Холдинга су рекли и да та компанија није плаћала авионске карте Вучићу.
"Поводом јучерашњих дезинформација које су се појавиле у српском парламенту током расправе, демантујемо да смо икада плаћали авионске карте Александру Вучићу", наводи се у саопштењу.
Сматрамо да је неумесно и непримерено да се име наше компаније и њеног власника злоупотребљава у полтичке сврхе и да се износе лажи да би се остварили политички поени, саопштила је "Делта".
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 4
Пошаљи коментар