Читај ми!

Вучић одговарао посланицима

Вицепремијер Александар Вучић рекао да ће ускоро бити разбијен нарко-клан у Нишу, највећа нарко организација у Србији. Вучић рекао да ће први авиона за "Ер Србију" стићи 27. октобра. Прихватићемо сваку одлуку Уставног суда о Косову, рекао је Вучић говорећи пред посланицима Скупштине Србије.

Први потпредседник Владе Србије Александар Вучић изјавио је у Скупштини Србије да се ради на сузбијању највеће нарко организације у Србији - клана у Нишу.

"Та акција ће ускоро бити завршена", рекао је Вучић у Скупштини Србије , не наводећи детаље.

Вучић је раније рекао да у Нишу нараста велика криминална организација налик некадашњем "земунском клану" и да ће полиција одлучно сузбити тај клан.

Он је рекао да једини рок који није испоштовао јесте онај у вези са хапшењем нарко-боса Дарка Шарића, али да ће то свакако бити учињено.

"Али да мени неко сада каже да ми то чувамо и преговарамо са неким...Желим да кажем јавности да ћемо свој посао да обавимо и да ће Шарић бити приведен правди, као и сви који су учествовали у убијању наше и туђе деце продајом дроге, најгорим тровањем које савремено друштво може да замисли", рекао је Вучић у парламенту током расправе о изменама Закона о министарствима.

Први потпредседник Владе Србије је говорећи о новој националној авиокомпанији рекао да ће први авион за "Ер Србију" стићи 27. октобра.

Он је у Скупштини Србије рекао да ће "Ер Србија" следеће године у власништву имати 10 нових авиона.

Александар Вучић је рекао и да ће Влада прихватити сваку одлуку Уставног суда када је реч о споразуму који су Београд и Приштина потписали у Бриселу и да се на судске органе тим поводом не врши притисак.

"Ако мислите да неко спречава да се одлука донесе, варате се", рекао је Вучић у парламенту одговарајући на критике посланика Слободана Самарџића из Демократске странке Србије, која је затражила да се утврди уставност потписаног споразума.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом