Читај ми!

Николић поставио амбасадоре

Председник Томислав Николић поставио амбасадоре Србије у Уједињеним нацијама, Данској и Турској. На место шефа Сталне мисије Србије при Организацији уједињених нација у Њујорку постављен је Милан Милановић.

Председник Србије Томислав Николић поставио је на дужност нове амбасадоре Србије при Уједињеним нацијама у Њујорку, у Данској и Турској, указима објављеним у Службеном гласнику.

На дужност изванредног и опуномоћеног амбасадора - сталног представника Србије, односно шефа Сталне мисије Србије при Организацији уједињених нација у Њујорку, постављен је Милан Милановић.

Драгана Ивановић постављена је на дужност амбасадора Србије у Данској, а Данило Вучетић на дужност српског амбасадора у Турској.

Председник Николић донео је указе о постављењу амбасадора 17. јула, а ступили су на снагу 20. јула, наредног дана од дана објављивања у Службеном гласнику.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 22. август 2025.
19° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом