Фљора Читаку у петак у Београду

Министарка за европске интеграције у влади Косова Фљора Читаку боравиће у петак у Београду, где ће учествовати на семинару о интеграцијама у ЕУ и нормализацији односа између Београда и Приштине.

На семинару о евроинтеграцијама и примени бриселског споразума о нормализацији односа Београда и Приштине, који се у петак одржава у Београду, учествоваће и министарка за европске интеграције у влади Косова Фљора Читаку.

Дурги учесник семинара Душан Јањић, рекао је агенцији Бета да семинар организује Форум за етничке односе, на чијем челу је он донедавно био.

"Говорићемо само под именима Фљора Читаку и Душан Јањић, без додатних објашњења", рекао је Јањић.

Према Јањићевим речима, посета је организована уз посредовање Делегације ЕУ у Београду и Канцеларије ЕУ у Приштини.

Читаку ће у Београду састати и са амбасадорима земаља Квинте, а било је планирано и да се састане са официром за везу Љуљзимом Пецијем, који је данас поднео оставку.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 11. август 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом