СРС: Кажете шта је приоритет и ми то стручно решимо

Кандидат за градоначелника Београда Миљан Дамјановић и високи функционери Српске радикалне странке Немања Шаровић и Дубравко Бојић обишли су Општину Палилула.

"Нама јесте циљ да преузмемо власт у Граду Београду, да будемо власт, не због власти него да бисмо коначно могли да решавамо проблеме наших суграђана, наших пријатеља, комшија, као и свих пољопривредних произвођача.

Разумем све ваше проблеме и свестан сам да не можемо све одједном да решимо", рекао је Дамјановић. 

Према његовим речима, радикали ће решавати проблеме на најбољи проверени начин – онако како су радили кад је председник Општине Земун био Војислав Шешељ.

"То значи: ви процените и одлучите шта је ваш приоритет, па уз помоћ нашег стручног кадра одмах решавамо. То је био принцип нашег председника странке, и то цела Србија памти. Примао је грађане и иза поноћи и у најкраћем року је решавано све што је могло да се реши", истакао је Дамјановић.

среда, 07. мај 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом