Шверцовали хероин у колевци

Полиција је ухапсила двојицу осумњичених за трговину дрогом, који су у дечијој колевци покушали да прошверцују преко 1.5 килограм хероина у Аустрију, саопштило је Министарство унутрашњих послова Србије.

Ухапшени су Сулејман С. (30) из села Ораовица, општина Прешево и Фатлум И. (22) из села Големи Дол, општина Прешево.

Истражни судија Окружног суда у Врању одредио им је притвор до 30 дана због основане сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога.

Осумњичени Сулејман С. је током јула ове године, набавио 1.555 грама хероина, које је препаковао у шест пакета и ставио у дечију дрвену колевку.

Потом је предао Фатлуму И. који је превезао из села Ораовица до Прешева и утоварио у аутобус аутотранспортног предузећа "Мимоза" швајцарских регистарских ознака, са намером даљег транспорта и продаје у Аустрији.

Полиција је у аутобусу пронашла дечију дрвену колевку са шест пакета хероина.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом