среда, 25.08.2010, 12:11 -> 12:54
Дечаци украли 700 динара из поште
Група дечака провалила у пошту у Лесковцу и украла 700 динара. Дечаци, које је полиција идентификовала, ушли су у просторије поште кроз прозор тоалета и покупили сав новац из касе.
Група дечака провалила је у пошту у Радничкој улици у Лесковцу и из касе однела око 700 динара, речено је агенцији Бета у лесковачкој полицији.
"Однели су, заправо, сав новац из касе", рекао је извор Бете у полицији.
Дечаци, које је полиција идентификовала, ушли су у просторије поште кроз прозор тоалета на коме није било решетки. Службеници су јутрос пријавили пљачку, а осумњичени још нису приведени.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 4
Пошаљи коментар