Читај ми!

Народни посланик спречио крађу у тржном центру, савладао лопова

Народни посланик СНС Дејан Кесар, у тржном центру на Звездари, сустигао је и задржао лопова до доласка полиције.

Око 15.00 часова у ''Беошопингу'' на Звездари осумњичени Р.В. украо је телефон и почео да бежи, након чега је и жена чији је телефон украо почела да трчи за њим дозивајући пролазнике у помоћ, наводи у саопштењу Прво основно јавно тужилаштво у Београду.

Када је Кесар чуо да жена дозива помоћ почео је да трчи за осумњиченим, а у тренутку када га је сустигао В.Р. је извадио нож и уперио га ка њему.

Кесар је успео да савлада осумњиченог, избивши му нож из руке, након чега га је оборио на земљу и задржао до доласка полиције.

Прво основно јавно тужилаштво у Београду, у сарадњи са ПС Звездара, одредило је задржавање у трајању од 48 сати према осумњиченом В.Р. због сумње да је извршио кривично дело разбојничка крађа, у ком року ће бити саслушан пред тужиоцем.

Такође, тужилаштво је наложило да се скине видео надзор из тржног центра и да се прикупе остали материјални докази.

среда, 18. фебруар 2026.
1° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом