Насрећа на Зрењанинском путу

У судару аутобуса и аутомобила марке југо" на Зрењанинском путу погинула два младића.

Два младића погинула су у саобраћајној несрећи која се догодила на Зрењанинском путу, речено је у Хитној помоћи.

Портпаролка те службе Нада Мацура рекла је да су младићи погинули на лицу места и да се несрећа, у судару аутобуса и "Југа", догодила у 21.25 између Јапанског цвета и Дунавца на Зрењанинском путу.

Према њеним речима, у улици Стевана Лубурића у око 1.30 син је избо мајку ножем и она је превезена у Ургентни центар.

Додала је да су се током ноћи десиле још две саобраћајне незгоде у којима су оборени пешаци и превезени у Ургентни центар, као и једна туча.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом