среда, 26.08.2020, 09:16 -> 15:30
Извор: РТС
Масовна туча у аутобусу ГСП-а у Новом Саду, повређена два малолетника, приведено више особа
Два малолетна лица су повређена у масовној тучи у аутобусу ГСП-а у Новом Саду. Инцидент се догодио синоћ око око 23 часа и 45 минута на линији из правца Футога. Приведено је више особа.
Туча се догодила на Футошком путу, где је због увиђаја био обустављен саобраћај.
Како је за РТС рекао портпарол Хитне помоћи др Зоран Круљ, повређен је младић који је 2005. годиште.
Он је избоден оштрим предметом који је након туче пронађен у Улици Антона Урбана, недалеко од места догађаја.
Након иницијалног збрињавања, младић је превезен у Дечју болницу у Новом Саду.
Други повређени младић је 2006. годиште и након збрињавања на месту догађаја, такође је превезен у Дечју болницу у Новом Саду.
Портпаролка те болнице др Андреа Ђуретић каже за РТС да су повређени младићи задобили лакше телене повреде у тучи и да су након обраде рана, пуштени кући.
Полиција истражује случај, више особа приведено
Полиција је обавила увиђај, а на место догађаја дошли су и ватрогасци, јер је наводно неко од учесника туче покушао бакљом да запали аутобус.
У ГСП-у нису желели да дају изјаве поводом овог догађаја, али су за РТС потврдили да је избио инцидент и да нико од њихових радника није повређен.
У новосадској полицији кажу за РТС да је полиција привела више особа које се довде у везу са догађајем, као и да је истрага у току.
Незванично сазнајемо да је током туче дошло и до удеса два аутомобила док су пролазила поред места инцидента, и да су том приликом повређена три мушкарца.
Коментари