Топола, пијан аутомобилом ударио полицајца и жену

Полицајац и жена лакше су повређени у Тополи када их је аутмобилом ударио пијани мушкарац.

Све се догодило у понедељак увече у Булевару вожда Карађорђа у Тополи.

Осумњичени М. С. (1955) управљао је аутомобилом "застава" са 2,79 промила алкохола и у време трајања заштитне мере забране управљања возилом.

Он је прво ударио 48-годишњег саобраћајног полицајца, који му је претходно наредио да се заустави.

Покушавајући да побегне, ударио је у "голф", којим је управљала 46-годишња жена из Тополе.

Полицајац и 46-годишња жена су том приликом задобили лаке телесне повреде.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Аранђеловцу.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 05. јул 2025.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом