Осумњиченом за убиство оца одређен притвор

Виши суд у Београду одредио је притвор до 30 дана осумњиченом за убиство оца, Д. Ш. у понедељак у Великој Моштаници. 

Портпарол суда Татјана Тешић прецизирала је за Танјуг да је судија за претходни поступак донео решење којим је осумњиченом одредио притвор због постојања особитих околности да би у кратком року могао да понови кривично дело као и због узнемирења јавности. 

На ово решење осумњичени и његов бранилац имају право жалбе кривичном ванрасправном већу у року од три дана. 

Д. Ш. је претходно саслушан у тужилаштву, међутим није није био способан да изнесе одбрану. 

Он се терети за кривично дело убиства. 

Сумња се да је пре два дана у породичној кући у Великој Моштаници, задао више убода у пределу тела свом оцу А. Ш., који је од задобијених повреда преминуо на лицу места.

Медији су пренели да Дејан има прихичке пробелеме.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом