Ухапшен због сумње да је из ваздушне пушке пуцао у комшиницу

Мушкарац из Петроварадина је ухапшен због сумње да је из ваздушне пушке повредио шездесетчетворогодишњу комшиницу.

Полиција је у Инђији ухапсила су Г. Т. (38) из Петроварадина, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело изазивање опште опасности, саопштио је МУП.

Сумња се да је он јуче, пуцњем из ваздушне пушке повредио шездесетчетворогодишњу комшиницу, у једном викенд-насељу поред Инђије.

Приликом претреса викендице осумњиченог, полиција је пронашла и одузела ваздушну пушку, 35,50 грама биљне материје сумњиве на марихуану и 70 семенки.

По налогу надлежног тужиоца, Г. Т. је одређено задржавање до 48 часова, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити саслушан у Основном јавном тужилаштву у Старој Пазови.

Након вештачења биљне материје и семенки, против њега биће поднета одговарајућа кривична пријава, надлежном тужилаштву.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом