Воз усмртио мушкарца

Путнички воз, који је саобраћао на релацији Пријепоље-Београд, усмртио је једну особу на изласку из Железничке станице у Ваљеву.

Један мушкарац је погинуо на изласку из Железничке станице у Ваљеву када је на њега налетео путнички воз, који је саобраћао на релацији Пријепоље-Београд.

Како је рекла дежурни истражни судија Општинског суда Мирјана Новаковић, несрећа се десила око 20 сати на делу пруге "нешто пре њеног укрштања са обилазним путем Ваљево-Ужице".

Новаковић је навела да је на лицу места смртно страдала мушка особа која се кретала пругом. Још није утврђен идентитет погинулог. Наложена је обдукција тела.

Железнички саобраћај био је у прекиду три сата. Укрштање пруге Београд-Бар са обилазним путем Ваљево-Ужице обезбеђено је рампом, светлосним и звучним уређајима.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом