Возач камиона сакрио око 230 парфема испод кревета

Цариници су у сарадњи са полицијом на улазу граничног прелаза Градина спречили кријумчарење готово 230 непријављених тестера парфема које је возач крио испод кревета у кабини камиона.

Прекршај је откривен у шлеперу босанскохерцеговачких регистарских ознака који је из Турске ка БиХ превозио алу-профиле и ПВЦ столарију, наведено је у саопштењу Управе царина.

На питање царинских службеника да ли има нешто да пријави, 46-годишњи возач је рекао да нема ништа осим робе декларисане у документима.

Међутим, прегледом кабине цариници су открили женске и мушке парфеме међу којима је највише било тестера марки "булгари", "пако рабан", "долче габана" и "армани", који су били сакривени у кутијама испод возачевог кревета, али и у полицама изнад предњег стакла. 

Аутентичност кријумчарених парфема биће накнадно утврђена, од чега ће зависити њихова процењена вредност, додаје се у саопштењу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом