Чачанин прегазио пешака у Зрењанину

Ухапшен С. К. (34) из околине Чачка због основа сумње да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.

Сумња се да је С. К. који је управљао камионом изазвао саобраћајну несрећу тако што је налетео на пешака, синоћ око 21 сат, на путу између Сутјеске и Сечња.

Од задобијених повреда, пешак, тридесетједногодишњи мушкарац је преминуо у Ургентном центру зрењанинске болнице.

Увиђај је извршио основни јавни тужилац у сарадњи са припадницима Полицијске управе у Зрењанину.

По налогу основног јавног тужиоца у Зрењанину, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и уз кривичну пријаву биће приведен тужилаштву, саопштила је ПУ Зрењанин.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом