Хапшење због пљачки куће и угоститељског објекта у Бујановцу

Бујановачки полицајци ухапсили су Џ. С. и М. И. из тог града због сумње да су опљачкали две куће и угоститељски објекат, а украдене ствари продали С.Р. из Гњилана, који је такође ухапшен.

Полицијска управа у Врању саопштила је да се Џ. С. (25) и М. И. (25) сумњиче за кривично дело тешка крађа, док се С. Р. терети за кривично дело прикривање.

Сумња се да су Џ. С. и М. И., са двојицом малолетника старости 17 и 16 година, обили две куће и угоститељски објекат из којих су однели кућне апарате, алат, посуђе и гардеробу, чија се вредност процењује на око милион и 300.000 динара, наводи се у саопштењу.

Робу су, како се сумња, продали С. Р. у чијој кући је полиција пронашла већину украдених предмета који су враћени власницима.

Полиција напомиње да је против малолетника поднета кривична пријава у редовном поступку Вишем јавном тужилаштву у Врању, док се против осталих осумњичених поступак води у Основном тужилаштву у Врању.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом