Тешка саобраћајна несрећа на Ибарској магистрали

Тешка саобраћајна несрећа на Ибарској магистрали,у близини Степојевца. Повређено пет особа.

Петоро повређених у вечерашњој саобраћајној несрећи код Степојевца, од којих је двоје деце, налазе се ван животне опасности, речено је у Ургентном центру у Београду.

Несрећа се догодила око 18.30 часова на Ибарској магистрали, када су се сударила два аутомобила, на која су потом налетела још два возила.

Саобраћај на том делу магистрале био је привремено у прекиду.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом