понедељак, 10.07.2017, 16:09 -> 16:12
Извор: Бета
Ухапшен бегунац из Васпитно-поправног дома у Крушевцу
Полиција у Новом Саду ухапсила је младића осумњиченог за четири кривична дела, за којим су биле расписане и две потраге, а једна због бекства из Васпитно-поправног дома у Крушевцу.
Т.С. (19) се терети да је у Новом Саду украо компјутере и друге ствари из једног стана и једне адвокатске канцеларије, а у Петроварадину да је украо аутомобил и ствари из кабине једног камиона, наведено је у саопштењу полиције.
Полиција је код Т.С. пронашла кесицу са биљном материјом и 14 таблета за које сумња да су марихуана и "екстази", па га терети и за неовлашћено држање опојних дрога.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар