понедељак, 12.06.2017, 21:38 -> 21:42
Извор: Бета
Несрећа на Видиковцу, три особе повређене
У судару два градска аутобуса и џипа у београдском насељу Видиковац, повређене су три особе.
Како је агенцији Бета речено у Градском саобраћајном предузећу, судар се догодио око 18.30 када је џип покушао да претекне аутобус на линији 53 и ударио у аутобус на линији 23, а затим се одбио и ударио у возило које је претицао.
Повређене су две путнице аутобуса и возач џипа.
Саобраћај је до 20.10 био обустављен у Булевару патријарха Јоаникија на којем се несрећа догодила, а линије ГСП-а су биле преусмерене.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар