Настрадао радник у Новом Саду

У предузећу Јавног градског саобраћајног предузећа "Нови Сад" у Новом Саду, јутрос око један сат смртно је страдао М. И. из Новог Сада, саопштило је Министарство за рад, запошљавање, борачка и социјална питања.

До смртне повреде је дошло када је из једног од канала возач гаражер минибуса Д. С. кренуо да изађе возилом, при чему је налето на страдалог, који је у том тренутку ту пролазио, а возач га није видео, наводи се у саопштењу.

Радник М. И. (61) је код послодавца ЈПГСП "Нови Сад" био ангажован на пословима аутомеханичара и групе и вршио је дијагностику кварова.

Инспекција рада је одмах по добијању обавештења о несрећи од стране МУП изашла на лице места и започела инспекцијски надзор, а после утврђивања чињеничног стања инспекција ће предузети све мере из своје надлежности, наведено је у саопштењу Министрарства.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом