МУП: Полицији није пријављен случај поливања киселином

Министарство унутрашњих послова Србије демантовало је наводе неких медија да је непознати мушкарац исполивао две девојке киселином на аутобуској станици на Гундулићевом венцу.

Полицији није пријављен такав догађај, нити је тачно да су евидентирана четири слична напада било где у Београду, наводи МУП у саопштењу и додаје да је до сада једино 11. децембра 2016. пријављен напад хемијским средствима, када је повређена В. Р. на Дорћолу, а припадници МУП-а интензивно раде на расветљавању свих околности тог догађаја.

Министарство унутрашњих послова моли све медије да, зарад истинитог обавештавања јавности, пре објављивања информација које се тичу рада полиције исте провере, стоји у саопштењу МУП-а.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом