Полицајац пронађен мртав у Лепосавићу

Беживотно тело К. П, припадника косовске полиције српске националности, пронађено је у селу Пуповце у општини Лепосавић на северу Косова. Претпоставља се да је полицајац извршио самоубиство.

Регионални шеф оперативе косовске полиције Жељко Бојић изјавио је Танјугу да је беживотно тело К. П. нађено надомак куће страдалог полицајца и да се претпоставља да је у питању самоубиство.

Бојић је додао да се несрећан случај догодио јутрос око 11.00 сати и да ће тело полицајца бити пребачено на одељење судске медицине у Приштини.

Истрага у вези са овим случајем је у току.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом