понедељак, 16.05.2016, 14:33 -> 14:38
Извор: РТС, Танјуг
Заплењена већа количина фармацеутских производа
У заједничкој акцији, припадници Министарства унутрашњих послова и Жандармерије и Рашки запленили су већу количину фармацеутских производа, вредних око пет милиона динара, саопштио је МУП.
Фармацеутски производи, без одговарајуће документације, пронађени су у товарном делу комби возила, приликом прегледа у селу Муре код Рашке, на путном правцу Рудница - Лешак.
Полиција је ухапсила и по налогу тужиоца одредила меру задржавања до 48 сати возачу П. В. (1990) из Лешка због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољена трговина.
Возило и производе су, уз потврду, одузели припадници Пореске управе.
Осумњичени ће, у законском року, бити приведен основном јавном тужиоцу у Рашки.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар