Двојица ухапшена у Земуну због дроге

Земунска полиција ухапсила је и одредила задржавање двојици мушкараца који су осумњичени за неовлашћену производњу и продају дроге.

Како се наводи у саопштењу МУП-а задржани су Д. Ј. и А. С.

Полицијски службеници су код осумњиченог Д. Ј. пронашли и одузели 5,46 грама хероина и 12,04 грама смеше парацетамола и кофеина која служи за мешање са опојном дрогом.

Претресањем стана и других просторија, које је користио А. С., пронађено је и одузето 93,43 грама хероина, 2,05 грама марихуане, 179,23 смеше парацетамола и кофеина, вагица за прецизно мерење и новац.

Осумњичени ће уз кривичну пријаву бити спроведени дежурном тужиоцу Вишег јавног тужилаштва у Београду, наводи се у саопштењу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом