четвртак, 05.11.2015, 15:18 -> 15:29
Извор: Taнјуг
Келебија, спречен шверц гардеробе
Цариници су на лажној страни граничног прелаза Келбија, спречили покушај кријумчарења велике количине гардеробе робне марке "Хенс и Мориц" (H&M), саопштила је Управа царина.
Вредност гардеробе, која је аутобусом покушана да буде прошверцована из Мађарске процењена је на готово 4.000 евра, наводи се у саопштењу.
Нова гардероба, међу којом је било највише женских и мушких панталона, кошуља, џемпера и блуза, пронађена је у две торбе у аутобуса новопазарских регистрација.
Возач је рекао да осим личних ствари путника има и две пошиљке са половном гардеробом али се "испоставило да сваки артикал има етикете са оригиналним ценама".
Подсећа се и да "није новина да је ово један од начина избегавања плаћања дажбина", иначе добро познат српским цариницима који су привремено запленили гардеробу.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар