петак, 21.08.2015, 18:17 -> 18:28
Двојица младића погинула код Врбаса
Двојица младића из Београда погинула су у саобраћајној несрећи код Врбаса, која се догодила на аутопуту Суботица - Београд, саопштила је полиција. Две девојке лакше повређене.
Несрећа се догодила када је 24-годишњи возач "мерцедеса" скренуо с пута, ударио у заштитну ограду и слетео са коловоза, преноси Бета.
Возач и његов вршњак погинули су на лицу места, док су две девојке из аутомобила лакше повређене.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар